Casablanca INT

Virtuální servery

Žádný business není stejný!

„Proto se maximálně soustředíme na individuální
potřeby každého zákazníka.“

Mám zájem o Cloud

Virtuální servery

Přestává vám kapacitně vyhovovat sdílený server hosting? Nevyhovuje vám klasický server housing? Pak využijte pro svůj projekt virtuální server.
Nabízíme neomezený dostatek prostoru, nonstop servis a podporu, zajistíme fyzickou i IP bezpečnost a vysokou dostupnost vašich dat, hladký chod vašich webových stránek, aplikací a vašich internetových projektů.

Ušetřete na pronájmu

Pronájmem virtuálního serveru získáváte vlastní vyhrazenou část serveru - virtuální privátní server. Na jednom fyzickém serveru tak nezávisle na sobě běží několik projektů. Výhodou oproti pronájmu celého serveru je nižší cena služby.
Virtuální servery se vám hodí v případě, že vám již přestala stačit nabídka sdíleného wehostingu a chcete posunout svoje projekty o úroveň výš. Na virtualizovaný hardware nainstalujeme operační systém dle vašich požadavků a zároveň si můžete nechat nainstalovat speciální doplňky. Ke svému virtuálnímu serveru/virtuálnímu privátnímu serveru dostanete plný přístup pro jeho správu nebo si můžete objednat naši externí správu serveru.

Bezpečnost vašich dat

Virtuální servery/virtuální privátní servery provozujeme ve vlastním Datacentru, jehož základ tvoří moderní a kvalitní technologické zázemí, výkonné zálohované systémy, centrální zdroj chladu a systém uzavřených studených/teplých uliček, modulární UPS systémy, čtyři motorgenerátory, doplněné o on-line kamerové systémy, elektronickou evidenci přístupů, nonstop fyzickou ostrahu a protipožární ochranu včetně detekce a prevence.
Stejný důraz klademe i na bezpečnost dat; Datacentrum Casablanca je vybaveno softwarovým zabezpečením, ukládaná data duplikujeme pomocí virtualizační technologie VMware a uchováváme na dvou geograficky oddělených místech.

Virtuální servery představují efektivní způsob, jak spravovat data a zároveň snížit náklady firmy v oblasti výpočetní techniky. Uložte si své firemní údaje na virtuální server a přenechte veškeré starosti o ně IT odborníkům.

Jít zpět