Casablanca INT

Správa počítačových sítí

Nabízíme vám naše zkušenosti!

„Služby datového centra poskytujeme
již více než 15 let.“

Chci služby Datového centra

Správa počítačových sítí

Nevyplatí se vám zaměstnávat vlastního správce sítě? Ale bez správně nastavené a fungující počítačové sítě se vaše firma přece neobejde… Tak svěřte správu své firemní sítě nám a ulevte si od starostí! Naši vyškolení odborníci vám zajistí kompletní správu sítě, nakonfigurují potřebné aktivní prvky a dohlédnou na celkový bezproblémový chod.

Správa počítačových sítí pro malé i velké firmy

V rámci Správy počítačové sítě zajistíme vše potřebné pro její správné fungování i záležitosti s tím spojené. Na začátku provedeme audit současného stavu a navrhneme vám možnou optimalizaci a řešení. Postaráme se o instalaci routerů, správu serverů, jejich instalace a aktualizace i případné zálohování dat. Vzdáleně budeme síť průběžně monitorovat a spravovat. Kromě samotné správy aktivních síťových prvků a serverů vám správně nastavíme všechny tiskárny, kopírky, skenery, pracovní stanice a další přídavná zařízení tak, aby spolehlivě fungovala, jak mají. Dodáme a nainstalujeme do vaší sítě jakýkoliv potřebný hardware a software. Ke službě nabízíme také uživatelskou podporu, zákaznickou linku a pravidelnou údržbu našimi techniky.

Nabízíme také možnost umístění serverů do Datového centra

Vaše servery je možné umístit do našeho Datacentra, kde je zajištěna dostatečná síťová a fyzická bezpečnost. Celý prostor Datacentra je efektivně klimatizován a vybaven perfektní protipožární ochranou. Ke vstupu musí být použita přístupová karta a prostory chrání mimo jiné kamerový systém. Samozřejmostí je nonstop technická podpora.

Jít zpět