Casablanca INT

INTERNET

Nasloucháme vašim potřebám!

„Přizpůsobíme internetové připojení tomu, co vaše firma potřebuje.“

Divize Telekomunikačních služeb Casablanca INT prodána společnosti WIA spol. s.r.o.

Vážení klienti, partneři, dodavatelé,

dovolujeme si vás informovat, že společnost CASABLANCA INT s.r.o., se sídlem Praha 5 - Košíře, Plzeňská 183/181, PSČ 150 00, IČO: 25079832, a společnost WIA spol. s.r.o., se sídlem Praha 4 - Krč, A.Staška 511/40, PSČ 140 00, IČO: 26703297, se dohodly na odkoupení části podniku spočívající konkrétně v těchto službách: Připojení k Internetu, Datové okruhy, Hlasové služby, zjednodušeně tedy odkoupení divize Telekomunikačních služeb Casablanca INT.

Tímto vás společnost CASABLANCA INT informuje, že společnost WIA spol. s.r.o. převzala od 1.července 2019 (zveřejnění ve Sbírce listin v Obchodním rejstříku) především infrastrukturu a část firemní klientely využívající tyto uvedené internetové, datové a telefonní služby.

Pro společnost WIA jsme se rozhodli po několika jednáních na osobní úrovni a dali jsme jí přednost mezi jinými zájemci mimo jiné i pro její osobní přístup a cílený důraz na efektivitu. Proto věříme, že WIA zajistí našim dosavadním zákazníkům perfektní kvalitu služeb a nadstandardní zákaznický servis.

V případě vašeho zájmu o uvedené služby, kontaktujte, prosím, WIA spol. s.r.o. - www.wia.cz