Casablanca INT

INTERNET

Nasloucháme vašim potřebám!

„Přizpůsobíme internetové připojení tomu, co vaše firma potřebuje.“

Chci připojení k Internetu
Nezávazně poptat Internet
Firemní internet Firemní internet

Internet

Poskytujeme profesionální garantované připojení do sítě Internet, u nějž prostřednictvím nejmodernějších technologií a trendů. Nabízíme široké portfolio symetrických rychlostí a služeb, ze kterých si každý vybere podle svých cenových i kvalitativních požadavků.

Klademe velký důraz na kvalitu nabízených služeb, jejich dostupnost včetně SLA, nonstop zákaznickou péči a podporu, individuální přístup a orientaci našich služeb dle potřeb našich zákazníků.

Dodavateli technologií jsou renomované tuzemské i zahraniční společnosti jako Cisco, Juniper Networks, Huawei, Hewlett Packard, Telia Sonera, Alcoma a mnoho dalších.

Společnost Casablanca INT je dlouholetým členem sdružení NIX, působí jako LIR (Local Internet Register), využívá protokol IPv4 a IPv6, aktivně chrání své zákazníky proti DDoS útokům a jiným formám kybernetické kriminality.

„Připojení do sítě Internet pro firemní zákazníky jsou poskytována v kapacitách od jednotek megabitů až do několika gigabitů. Vše závisí jen na klientovi"

Datové okruhy

Prostřednictvím naší rozsáhlé přístupové sítě poskytujeme propojení vašich kanceláří, budov, skladů, prodejen nebo domácí pracovny. Součástí služby je proaktivní nonstop dohled a zákaznická podpora. V případě zájmu koncová a další nutná zařízení zákazníkům také pronajímáme či prodáváme.

„Lokálním ISP poskytovatelům nabízíme široké portfolio služeb v oblasti datových okruhů, tuzemské i zahraniční konektivity, a v neposlední řadě IP poradenství.

Datové okruhy
VPN

Virtuální privátní sítě (VPN)

Nabízíme rozsáhlé portfolio služeb v oblasti zabezpečení internetových přípojek našich klientů. Rozsah, parametry a nastavení zabezpečení vaší privátní sítě navrhneme individuálně dle vašich potřeb. Součástí služby může být rovněž dodávka a pronájem zařízení či software pro poskytnutí služby VPN. Samozřejmostí je i u těchto služeb nonstop zákaznická podpora a servis. Řešení dodáváme na klíč včetně následného servisu, pravidelné údržby a správy vašich uživatelských potřeb.

Profesionální připojení pro firmy...

Nějaký Internet vám poskytne kdekdo, avšak my se přesně přizpůsobíme vašim potřebám a nabídneme řešení, které vám sedne dokonale.

 • kapacita v řádech od 1 Mb/s do 10 Gb/s
 • symetrická služba v režimu full-duplex
 • neomezená kapacita do mezinárodní sítě Internet
 • neomezená kapacita v rámci uzlu NIX.CZ
 • non-stop servis a zákaznická podpora
 • ethernet BaseT, Fast Ethernet, GEthernet, 10GEthernet
 • SLA (Service Level Agreement)
 • měření průtoků pomocí MRTG statistiky
 • zvýhodněné ceny pro download
 • měření podle metody 95 %
 • přidělení potřebného počtu IP adres
 • možnost vyřízení vlastního autonomního systému

Sportcentrum Step a IC hotel

Jedno z nejúspěšnějších pražských sportovních center disponuje bazénem, wellness zónou včetně saunového světa, golfovým indoorem a mnoha dalšími sportovními aktivitami. Součástí komplexu je i moderní hotelový komplex s restauracemi.

„V Casablance jsme získali dlouholetého partnera a spolehlivého dodavatele v oblasti připojení do sítě Internet a fixních hlasových služeb.“

Zobrazit další reference