Casablanca INT

CLOUD

Žádný business není stejný!

„Proto se maximálně soustředíme na individuální
potřeby každého zákazníka.“

Mám zájem o Cloud
Nezávazně poptat Cloud
HP Cloud

HPE CloudSystem

Cloudové řešení BIG BLUE ONE funguje na profesionální, vysoce kvalitní platformě
HPE CloudSystem, která je určena výhradně pro cloudové služby. Externí úložiště dat obsahuje špičkový hardware (blade servery, switche, utility storage 3PAR, TrendMicro TippingPoint IPS) a softwarovou nadstavbu, která obstarává bezproblémovou komunikaci jednotlivých komponent.

„Díky vysoké kvalitě jednotlivých komponent a vzájemné provázanosti celého řešení nabízí neuvěřitelný výkon a stabilitu pro cloudové služby.“

VMware

Virtualizační platformu navrhla špička v oboru, společnost VMware, která je světovým lídrem v oblasti cloudové infrastruktury a firemní mobility. Virtualizované prostředí se přizpůsobuje potřebám uživatelů a zajišťuje jeho snadnou ovladatelnost. Svá řešení zakládá na vedoucí virtualizační technologii a nabízí zcela nový model plynulého, rychlého a bezpečného IT.

„VMware se již pošesté umístil na pozici lídra v hodnocení Magic Quadrant pro oblast virtualizační infrastruktury serverů x86.“

VMware logo
3PAR

HPE 3PAR StoreServ Storage

Technologie HPE 3PAR StoreServ Storage byla vyvinuta speciálně pro provoz virtuálního datového centra. V cloudovém úložišti paralelně zpracovává obrovské množství operací čtení a zápisu, čímž dosahuje velmi vysokých rychlostí a předvídatelných parametrů.

Umožňuje také adaptivní migraci dat mezi jednotlivými diskovými tiery (SSD, SAS, SATA). Tím stroj získává potřebný diskový výkon přesně pro ty aplikace, kde je ho zapotřebí.

„3PAR byl navržen přímo pro cloudové služby. Představuje proto nejvhodnější a nejmodernější storage technologii pro váš cloud.“

Disaster Recovery

Data jsou to nejdůležitější, co máte. Proto vás při zálohování dat u Casablancy nečekají žádné kompromisy. Celé prostředí je provozováno současně ze dvou nezávislých datových center v Praze. Zákaznická data jsou ukládána vždy na obě disková pole současně, čímž se eliminuje možnost jakékoli ztráty dat.

„Uschovejte svá data bezpečně. Jedině dvojí zálohování vám zaručí, že nepřijdete ani o bajt.“

Disaster Recovery
TippingPoint

TrendMicro TippingPoint – systém prevence narušení

TrendMicro TippingPoint chrání před viry, exploity, SQL injection, útoky na webové aplikace a provádí kompletní inspekci paketů až po sedmou aplikační vrstvu.

„TrendMicro TippingPoint ochrání bezpečnostní zranitelnost operačního systému až do vydání patche od výrobce. Reporty a logy jsou k dispozici každý den, filtry se aktualizují 3x týdně a reputační databáze 12x denně.“

Cloud je provozován v našem vlastním Datacentru...

Zde jsou instalovány sofistikované UPS s redundancí N+N, moderní systémy chlazení s uzavřenou studenou a teplou uličkou, systémy zajištění fyzické bezpečnosti i protipožární ochrany, připojení na IP síť n x 10 GB z několika směrů atd. Naše Datacentrum máme plně pod kontrolou stejně jako celou datovou síť. Dostupnost zákaznických služeb tak není závislá na třetích stranách.

Kombinace kvalitních značkových řešení včetně jejich zálohování zaručuje smluvní garanci 99,95 % dostupnosti (SLA – Service Level Agreement). Certifikovaní odborníci vám pomohou při návrhu, správě a údržbě vašich služeb.

  • postaveno na platformě HPE CloudSystem
  • velký počet CPU, RAM i velikost HDD
  • disková pole 3PAR
  • virtualizační platforma VMware
  • operační systémy MS Windows a Linux
  • bezpečnost TrendMicro TippingPoint IPS
  • 99,95 % garantovaná smluvní dostupnost
  • individuální přístup ke každému zákazníkovi
  • řešení namíru pomocí online konfigurátoru
  • cloudové řešení ve vlastním Datacentru

Cestovní kancelář Adventura

Cestovní kancelář pro nadšené cestovatele a milovníky aktivního pohybu nabízí mnoho poznávacích a sportovně/turisticky orientovaných zájezdů. Adventuře zajišťujeme připojení k síti Internet a cloudové služby.

„Ve společnosti Casablanca jsme nalezli spolehlivého partnera, který vždy reaguje na naše potřeby v oblasti ICT. Oceňujeme zejména proaktivní zákaznickou péči a přístup při řešení našich požadavků.“

Zobrazit další reference