Casablanca INT

Big Blue One

Žádný business není stejný!

„Proto se maximálně soustředíme na individuální
potřeby každého zákazníka.“

Mám zájem o Cloud

Big Blue One

Unikátní projekt v oblasti veřejného cloudového řešení - BigBlueOne - vznikl ve spolupráci společností Casablanca INT, Hewlett Packard Enterprise, VMware a Intel. Big Blue One je postaven na profesionální a vysoce kvalitní technologii HPE CloudSystem. Jedná se o ideální řešení pro vaše ICT služby, internetové a online projekty a aplikace, kdy jsou všechny funkce i zabezpečení cloudu přizpůsobeny na míru cloudovým službám. Proto představuje špičku mezi veřejnými cloudy a v současné době jsou na celém řešení provozovány tisíce zákaznických služeb a aplikací. Využijete ho pro rychlejší komunikaci ve firmě i mimo ni, získáte přístup ke svým datům nezávisle na své poloze a své firmě ušetříte náklady za technologické vybavení i lidské zdroje.

Komplexní řešení pro malé i velké firmy

Cloud BigBlueOne poskytuje portfolio služeb, které umožňuje sdílení firemních dat. Sdílet napříč firmou můžete například dokumenty, kalendáře, úkoly nebo e-maily, a to jak na stolních, tak na mobilních zařízeních.
  - Nabízíme k dispozici systémové prostředky do vysokého limitu (CPU, RAM, Storage).
  - Zákazník využívá benefitů špičkového bezpečnostního řešení TrendMicro TippingPoint, spolehlivého IPS systému pro ochranu svých serverů, dat a IP provozu.
  - Data zákazníků jsou 100% synchronně replikována na dvou primárních datových polích v geograficky nezávislých lokalitách, s možností doplňkové služby backup Veeam na záložní pole s pomalejší možností obnovy dat, opět umístěné mimo primární stroj.
  - Tím je vysoce minimalizována možnost ztráty dat.
Rozsahem služeb pokrýváme nároky všech firem bez ohledu na jejich velikost. Velikost svého cloudu si totiž můžete libovolně měnit podle svých individuálních i aktuálních potřeb. Jakoukoliv novou službu můžete začít využívat prakticky do 10 minut po jejím online objednání. Servisní i technické informace vám poskytne nonstop klientská podpora.

Nejrychlejší storage systém na světě

BigBlueOne využívá disková pole s technologií HPE 3PAR vyvinutou speciálně pro virtuální datová centra. Spolu s nejlepší virtualizační technologií současnosti - technologií VMware - dokáže velmi rychle paralelně zpracovat obrovské množství čtecích a zapisovacích operací. HPE 3PAR je nastaven v režimu synchronní repliky na dvou geograficky oddělených místech.

Ochrana na několika úrovních

Vzhledem k citlivosti uložených dat hraje zabezpečení u BigBlueOne důležitou roli. Systém prevence narušení TippingPoint disponuje znalostní databází potenciálních bezpečnostních rizik, kterou neustále aktualizuje a chrání data na více úrovních. Samozřejmostí je již výše uvedená redundance diskových prostředků vylučující jakoukoliv ztrátu dat a moderní technologické zázemí vlastního Datacentra, kde jsou instalovány:
  - sofistikované UPS s redundancí N+N,
  - nejmodernější a efektivní systémy chlazení s uzavřenou studenou a teplou uličkou,
  - systémy fyzické i protipožární bezpečnosti,
  - připojení na IP síť n x 10Gb z několika směrů, atd.
Naše Datacentrum máme plně pod kontrolou stejně jako celou datovou síť. Dostupnost zákaznických služeb tak není závislá na třetích stranách.

Přejděte na cloud a nezapomeňte na zálohu

Pronajměte si svůj prostor na cloudu BigBlueOne již dnes a spravujte tak svá firemní data online. Smluvní garance 99,95 % dostupností vám zaručuje nepřetržitý přístup ke všem údajům, které potřebujete, odkudkoliv potřebujete. Synchronní replika primárního datového pole vám zaručuje, že v případě nehody o svá aktuální data nepřijdete. Zálohování historie dat však není součástí standardní služby BBO. Samozřejmě jej však nabízíme jako další službu. Pro vaši vlastní jistotu, pohodlí a zajištění plynulosti provozu je zálohování nezbytnou nutností, a proto vám jeho objednání doporučujeme.

Naši profesionálové se postarají o hladké fungování a provoz všech vašich serverů u nás. K dispozici je vám také nonstop zákaznická i technická podpora.

Zpět na CLOUD