Casablanca INT

Zálohování dat

Žádný business není stejný!

„Proto se maximálně soustředíme na individuální
potřeby každého zákazníka.“

Mám zájem o Cloud

Zálohování dat

Zálohování soukromých i firemních dat je, jak již každý ví, nezbytností, je však nutné je zálohovat na skutečně bezpečném místě. Společnost Casablanca takové bezpečné úložiště pro vaše data nabízí. Jedná se o doplňkovou službu Zálohování dat, kterou využijete k vašim standardním cloudovým či serverhousingovým službám. Zálohování pomocí služby Veeam slouží kromě prosté zálohy dat v reálném čase také pro jejich obnovu zpět v historii. Nikdy nedovolte, abyste o svá data přišli.

Denní zálohování dat

Cloud BigBlueOne běží na platformě HPE CloudSystem speciálně vyvinuté pro cloudové služby. Kromě špičkového hardwaru obsahuje také nejmodernější softwarové vybavení, které data chrání a zálohují. Propojení sofistikované techniky i programového vybavení zajišťuje stabilně vysoký výkon celého cloudu, díky kterému se vám s uloženými daty bude dobře pracovat. Zálohovací storage je oddělen od jakýchkoliv jiných systémů. Frekvence zálohování probíhá na základě individuálních potřeb klienta a dohody s ním. Obvykle dochází 1x týdně k full backupu a každý den přitom k zálohování jednotlivých změn. Pro kontrolu provádíme také test obnovitelnosti dat, aby záloha byla smysluplná a konzistentní.

Data na bezpečném místě

Vzhledem k důležitosti a povaze nejen zálohovaných dat disponuje naše Datacentrum perfektní protipožární ochranou a efektivním systémem chlazení pomocí studených a teplých uliček. Celé Datacentrum máme plně pod kontrolou a to jak po technické, tak po fyzické stránce. Svým klientům poskytujeme nonstop technickou zákaznickou podporu. Ušetřete své firmě peníze za provoz vlastních zálohovacích serverů a pronajměte si službu zálohování Veeam v Casablance.

Zpět na CLOUD