Casablanca INT

Správa IT

Žádný business není stejný!

„Proto se maximálně soustředíme na individuální
potřeby každého zákazníka.“

Mám zájem o Cloud

Poskytneme vám komplexní správu vašeho IT sektoru. Naše IT služby zahrnují podporu jednotlivých uživatelů, správu počítačů a počítačových sítí, serverů a záloh i síťových operačních systémů. Kromě toho nabízíme také běžný i havarijní servis a pravidelnou prohlídku vašich zařízení servisním technikem. Naši technici během pravidelných návštěv provedou standardní údržbu firemní výpočetní techniky, případně zprovozní její nefunkční části.

Postaráme se o hardware i software

V rámci správy IT realizujeme rozvody počítačových sítí i telekomunikační rozvody, nainstalujeme a nakonfigurujeme do vašich výpočetních zařízení potřebný hardware a antivirové programy. Zapojíme vám odborně všechny servery, jejich aplikace nebo aktivní prvky jako jsou switche a routery. Jedině správně zapojená počítačová síť plní svůj účel a nestane se zdrojem úniku citlivých dat a firemních údajů.

Spravujeme také servery

Objednat si u nás můžete také správu a údržbu serverů, ať již se jedná o databázové či datové servery, případně e-mailové servery. Naše služby můžete využívat i na dálku. Při dálkové správě IT vám dokážeme přenastavit servery nebo odstranit závady.
Využijte našich mnohaletých zkušeností se správou IT a zajistěte své firmě bezproblémový chod výpočetních zařízení a bezpečné zapojení i instalaci všech hardwarových částí a softwarových aplikací.

Zpět na CLOUD