Casablanca INT

Správa serverů

Nabízíme vám naše zkušenosti!

„Služby datového centra poskytujeme
již více než 15 let.“

Chci služby Datového centra

Správa serverů

Objednejte si u nás kromě umístění serveru i jeho správu. Server vám odborně nainstalujeme a nakonfigurujeme, zajistíme jeho pravidelný monitoring a údržbu. Vzdálenou správu vašeho serveru jsme schopni provádět na každodenní, týdenní nebo měsíční bázi. Naši administrátoři se postarají o bezproblémový chod celého zařízení.

Spravujeme i celé počítačové sítě

Kromě samotné správy serveru zabezpečíme také správu celé vaší počítačové sítě tak, aby fungovala spolehlivě a bezpečně. Zapojíme vám odborně všechny servery, serverové aplikace a aktivní prvky jako jsou switche, huby nebo routery. Jedině správně zapojená počítačová síť plní svůj účel a nestane se zdrojem úniku citlivých dat a firemních údajů. Pokud nedisponujete vlastním IT týmem, obraťte se na nás. S externí správou sítí máme bohaté letité zkušenosti.

Data vždy v bezpečí

Bezpečnost vašich dat a serverů je pro nás na prvním místě. Proto prostory našeho Datacentra hlídá nonstop fyzická ostraha a dovnitř se dostanete pouze přes elektronický čip. Zároveň celé Datacentrum sledujeme na kamerovém systému. Data zálohujeme na dvou místech současně a modulární UPS systémy zajišťují serverům dostatek energie i v případě delšího výpadku proudu. Pro chlazení využíváme nejnovější technologii free coolingu a systém studených a teplých uzavřených uliček a samozřejmostí je perfektní protipožární ochrana realizovaná pomocí EPS a hasícího systému Fogtec (vysokotlaká demineralizovaná vodní mlha).

Využijte proto služeb správy serveru a externí správy počítačové sítě u nás. A budete mít jistotu, že vše běží tak, jak má.

Zpět na DATACENTRUM