Casablanca INT

Server Housing

Nabízíme vám naše zkušenosti!

„Služby datového centra poskytujeme
již více než 15 let.“

Chci služby Datového centra

Umístěte si svá firemní data na server v našem Datacentru a ušetřete tak na provozu vlastního IT oddělení. Vaše servery i data na nich u nás budou v bezpečí a pod ochranou 24 hodin denně. Kromě samotného uložení vám nabízíme také vzdálenou správu vašeho serveru. Zajistíme bezproblémový chod celého zařízení.

Housing fyzických serverů

V našem profesionálním Datacentru poskytujeme housing vašich vlastních serverů (tedy Server Housing). Umístit si k nám můžete servery už od jednoho kusu, ale pronajmeme vám také větší kapacitu: 1/4 nebo 1/2 racku, náročnějším projektům celé rackové stojany a dokonce samostatné kolokační prostory. Pokud server nevlastníte, můžete si pronajmout část kapacity některého z našich serverů, případně celý dedikovaný server. Při pronájmu části prostoru na serveru se o server dělíte s dalšími klienty, dedikovaný server naopak bude patřit jen vám a přístup k němu budete mít pouze vy a naši zaměstnanci. Celý areál Datacentra hlídá nonstop ostraha a kamerový systém, vstup je umožněn pouze na přístupovou kartu, evidujeme každou osobou, která datacentrum navštíví. Datacentrum je vybaveno nejmodernější protipožární ochranou a celý jeho prostor je efektivně klimatizován.

Hosting virtuálního serveru

Nabízíme vám také pronájem virtuálního serveru v cloudu. Cloud BigBlueOne běží na specializované platformě HPE CloudSystem Matrix, která byla vyvinuta tak, aby splňovala náročné výkonnostní i rychlostní podmínky pro provoz virtuálních serverů. Propojení špičkového hardwaru a nejmodernějšího softwaru umožňuje plynulý běh jednoduchých webových stránek i sofistikovaných internetových projektů a aplikací. BigBlueOne využívá storage systém HPE 3PAR, který přenášená data duplikuje na dvě fyzicky oddělené lokality a tím je zároveň zálohuje. Na cloudu můžete využívat i další služby jako sdílení dat, kalendářů či úkolů napříč firmou nebo e-mail. Virtuální servery chráníme systémem prevence narušení TippingPoint, který obsahuje rozsáhlou a neustále se aktualizující databázi bezpečnostních rizik a poskytuje hostovaným serverům maximální ochranu.
Objednejte si hosting svého serveru v našem Datacentru a ušetřete na výdajích za vlastní serverovnu.

Naši profesionálové se postarají o hladké fungování a provoz všech vašich serverů u nás. K dispozici je vám také nonstop zákaznická i technická podpora.

Zpět na DATACENTRUM