Casablanca INT

Pronájem serverů

Nabízíme vám naše zkušenosti!

„Služby datového centra poskytujeme
již více než 15 let.“

Chci služby Datového centra

Umístění serveru

Pro speciální i běžné projekty, data, aplikace nabízíme pronájem virtuálního serveru v cloudu. Nebo si umístěte svůj server v profesionálním datacentru. Umístit si u nás můžete servery již od jednoho kusu, pronajmeme vám také 1/4 či půl racku, náročnějším projektům celé rackové stojany a dokonce i samostatné kolokační prostory.

Bezpečnost

Vaše data v našem datacentru jsou vždy v bezpečí. Prostor datacentra o rozloze více než 1 600 m2 hlídá non stop fyzická ostraha, vstup dovnitř umožňujeme pouze na elektronický čip a vše monitorujeme kamerovým systémem. Modulární UPS systémy (dva nezávislé energetické obvody, UPS baterie, dieselgenerátor) zajišťují energii pro servery i v případě delšího výpadku proudu.

Technologie zázemí

Pro chlazení všech serverů využíváme nejnovějších technologií free coolingu a systému studené a teplé uličky. Samozřejmostí je perfektní protipožární ochrana celého datacentra realizovaná pomocí EPS a vysokotlakého hasícího systému Fogtec (tzv.demineralizovaná a tudíž nevodivá vodní mlha). S pronájmem prostoru pro server v našem datacentru získáte nepřetržitou technickou podporu, dohled a možnost spravovat i resetovat svůj server na dálku. Pronájem serverů v datacentru představuje nejlepší způsob, jak svá data zálohovat. Kromě toho vám nabízíme i kompletní housingové, kolokační a IP služby.

Zpět na DATACENTRUM