Casablanca INT

Bezpečnost dat

Nabízíme vám naše zkušenosti!

„Služby datového centra poskytujeme
již více než 15 let.“

Chci služby Datového centra

Bezpečnost dat

Ochránit vaše data patří k našim nejvyšším prioritám. Proto v našem Datacentru dbáme na fyzické i softwarové zabezpečení serverů a dat na nich uložených.

Nonstop fyzická ostraha

Celý areál Datacentra hlídá profesionální bezpečnostní služba, která také zajišťuje fyzickou ostrahu. Samozřejmostí jsou instalované kamery nahrávající dění v prostorách také v noci. Vnější bezpečnostní opatření doplňuje uvnitř budovy elektronická evidence příchozích osob pomocí přístupové karty, registrující každého člověka vstupujícího do prostor Datacentra.

Špičkové softwarové zabezpečení

Data na fyzických i virtuálních serverech je potřeba chránit nejmodernějšími technologiemi také na softwarové úrovni. Spolupracujeme proto s nejlepšími firmami v oboru a díky tomu je naše Datacentrum vybaveno prvotřídním softwarovým zabezpečením TippingPoint obsahujícím rozsáhlou databázi potenciálních bezpečnostních rizik, která se neustále aktualizuje a chrání vaše data na více úrovních. Ukládaná data duplikujeme pomocí v současnosti nejlepší virtualizační technologie VMware a uchováváme na dvou geograficky oddělených místech - jsou tak zároveň pro všechny případy rovnou zálohována a minimalizuje se riziko jejich ztráty.

Efektivní chladící a protipožární zabezpečení

Velké množství výpočetní techniky koncentrované na jednom místě vytváří nesmírné teplo. V našem Datacentru jsme proto vytvořili systém studených a teplých uliček a pro ještě účinnější chlazení využíváme celoročně moderní a energeticky nenáročnou metodu freecoolingu. Celý prostor je chráněn také proti případnému požáru pomocí aktivního systému EPS (elektronická požární signalizace) a stabilního hasicího zařízení, které využívá systém Fogtec, tj. vysokotlakou mlhu, která je demineralizována a tedy nevodivá. Datové sály jsou vybaveny systémem včasné detekce minimální hladiny kouře a doplněny optokouřovými čidly v podlaze.

Uložení firemních i osobních dat do Ddatacentra představuje v současné době nejlepší způsob, jak je ochránit před nepovolanými osobami. Pronajměte si v Datacentru server nebo cloudové služby a využijte ty nejlepší technologie pro správu svých souborů, dokumentů nebo e-mailů. Pokud potřebujete ochránit svou firemní počítačovou síť, obraťte se na naše odborníky pro externí správu sítí.

Naši profesionálové se postarají o hladké fungování a provoz všech vašich serverů u nás. K dispozici je vám také nonstop zákaznická i technická podpora.

Zpět na DATACENTRUM